teisipäev, juuni 20, 2006

Kiri Makedooniast 2006

Tere k6igile Makedooniast. Oleme Skopjes Toyota esinduses autopidureid remontimas. Kahjuks viimases korralises teeninduses ei avastatud, et need on viimaseni kulunud ja nyyd jaime nendega paris hatta. 6nneks on siin Skopjes paris korralik teenindus, tundub, et ainus uus ja korralik maja terves linnas. Ja Toyota logo terendas nagu miraazh yle linna. K6ik muu siin linnas on JUBE KOLE! T6eline mustlaste kyla. Peatanava aares oli t6eline tyrgi turg. Iga valgusfoori juures on kari musti poisse valmis auto aknaid pesema ja osad lihtsalt kooberdavad autode vahel ja kerjavad.
Muidu on siiani k6ik kenasti lainud. Esimesel 6htul j6udsime Varssavisse ja oobisime oma tuttavas kampingus. Teisel 6htul olime Budapestis. Eile 6htul otsisime Serbias yhe k6rvalise koha ja oobisime *metsikult*, sest siin lihtsalt ei ole kampinguid. Nyyd on Kreeka piirini jaanud veel ca 150 km ja sealt edasi Thessalonikisse umbes sama palju. Nii et m6ne tunni parast oleme kohal ja saame puhkama hakata :)
Meil on tegelikult olemas ka pikk ja p6hjalik jutt k6igest, aga kuna siin Toyota keskuses ei 6nnestunud wifi abil internetti paaseda, kuigi see pidi siin olemas olema, siis kasutan praegu nende kohalikku klientidele m6eldud arvutit.
Ilmad pidid teil soojad olema. Meil ka - eile naiteks oli 33 kraadi. Ja tana vist ka kuskile sinnakanti.
Tervitused k6igile!!!
Ene ja Viljar

1 kommentaar:

Maarja ütles ...

Minuga koos Hollandis õppis üks Makedooniast pärit tüdruk. Selline tõmmu ja nöbininaga:) Ega ma suurt rohkem Makedoonia kohta ei tea. Ilmad on meil siin ikka jube palavad, eriti Tartus. Iga päev on lõpetamised, lillepoed on tühjad ja kohvikud täis. Tehke palju pilte!!